نمایش عکس‌ها در اینترنت، چگونه؟

عکاسان آماتور معمولا عکس‌ها را چاپ می‌کنند تا در معرض دید دیگران قرار دهند، اما راه ارزان‌تر این است که یک گالری عکس دیجیتالی روی اینترنت درست کنید و بر روی یک نشانی اینترنتی منتشر کنید و آن نشانی را در اختیار دوستان و آشنایان بگذارید.

سایت‌های اینترنتی زیادی وجود دارند که این کار را برای شما انجام می‌دهند و حتی برخی از آن‌ها امکان سفارش چاپ عکس‌‌ها را هم در اختیارکاربرانشان می‌گذارند.

فتوباکت دات کام، یکی از سرویس‌های اشتراک تصاویر و انبار کردن عکس‌هاست. این وب‌سایت گزینه‌های چاپ عکس را در اختیار کاربر می‌گذارد و مقایسه بین عکس‌ها را هم فراهم می‌کند. شما می‌توانید به رایگان در آن ثبت‌نام کنید یا برای استفاده از امکانات بهتر آن و استفاده از فضای بیشتر هزینه کنید.

سامسونگ دات کام یکی از سایت‌های اشتراک‌گذاری عکس برای عکاسان مستقلی است که می‌خواهند نمایشگاهی از عکس‌هایشان برگزار کنند و آن‌ها را بفروشند. این سرویس البته پولی است و کاربران برای آن هزینه می‌کنند.

پیکاسا دات گوگل دات کام، امکانات ایجاد آلبوم عکس روی وب را فراهم می‌کند و نرم‌افزار رایگان آنلاینی به نام گوگل پیکاسا را برای ویرایش عکس در اختیار کاربران می‌گذارد. ۱ گیگا بایت فضای رایگان هم از مزایای آن برای کاربران است.

فیس‌بوک، به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی روی اینترنت، امکانات بسیاری برای دانلود یا آپلود عکس به کاربران هدیه داده است. نگاهی به شرایط استفاده از فیس‌بوک بیندازید، چرا که این شرکت حق استفاده از عکس‌های شما را بدون پرداخت هیچ رقمی از آن خود می‌کند.

برای همکاری با پندار، در زمینه تجهیزات عکاسی، دوربین، فروش آنلاین و خدمات عکاسی با [email protected] مکاتبه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید