سلبریتی‌هایی که در رستوران‌داری شکست خوردند!

کسب و کارهای بسیار کمی مانند رستوران وجود دارد که روند کاری بی‌ثباتی داشته باشند، اما به نظر این دلیل مناسبی برای سلبریتی‌ها نیست تا از سرمایه‌گذاری در تاسیس یک رستوران دست بکشند. در زیر تنها نام پنج رستورانی را آورده‌ ایم که سلبریتی‌ها آن‌ها را تاسیس کردند و با شکست رویارو شدند:

۱ استیون اسپیلبرگ، رستوران دایو!: چه بر سر یک رستوران غذاهای دریایی خواهد آمد زمانی که ساندویچ و خوراک‌های مرتبط دیگر را به مشتریان‌اش ارائه می‌دهد؟ واضح است که در طول پنج سال در دو شهر لس‌آنجلس و لاس وگاس این رستوران‌ها تعطیل می‌شوند.

۲ بریتنی اسپیرز، نیلا: اوپس، پرنسس پاپ گویا نتوانسته رستوران خود را در نیویورک بیش از شش ماه باز نگه دارد.

۳ جنیفر لوپز، مادرز: حتا شهرت جنیفر لوپز نمی‌تواند در باز نگه داشتن رستوران پرتو ریکویی‌اش موثر واقع شود. متاسفانه به سبب نقد نشدن رستوران این خواننده پس از شش سال مجبور به تعطیلی رستوران‌اش می‌شود.

۴ کوین کاسنر، د کلاب هاس: ده سال برای رستوران‌های سلبریتی‌ها رقم بسیار زیادی ست (و حتا ازدواج‌های هالیوودی). اما در نهایت رستوران بسیار لوکس این شخصیت سرشناس در سال ۲۰۰۹ تعطیل می‌شود.

۵ سه رستوران فلیور فلیو: ستاره‌ی رپ برای بلندپروازی‌هایش سه رستوران مختلف را راه اندازی کرد (چیکن اند ریز در نزدیکی دیتروت، فراید چیکن در آیوا، و هاوس او فلیور در لاس وگاس)، اما درست یک سال پس از باز شدن‌شان، تعطیل شدند.

برای اطلاع‌ یافتن از مطالب بعدی، عضو کانال تلگرامی پندار شوید. برای عضویت در تلگرام پندار، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کرده باشید . سپس به این آدرس رفته و عضو کانال تلگرام شوید. دیدگاهتان را بنویسید