ooo

دستگیری برگزارکنندگان «میهمانی زنانه خاص، با حضور زنان معلوم‌الحال»

پارتی زنانه در تهران

فرمانده انتظامی غرب استان تهران جزئیات دستگیری برگزارکنندگان یک مهمانی «خاص زنانه» با حضور زنان معلوم الحال را تشریح کرد.

سردار محسن خانچرلی با اشاره به رصد دائمی پلیس بر باغ‌تالارها و باغ‌های غرب استان تهران و برخورد با مهمانی‌های غیرمتعارف و هنجارشکن اظهار داشت: اخیرا عده‌ای با تبلیغ یک مهمانی خاص در فضای مجازی و دعوت از زنان معلوم الحال، در یکی از باغ‌تالارهای غرب استان تهران مبادرت به برپایی جشنی خاص تحت عنوان دورهمی کرده بودند و با تبلیغات انجام شده، از هرکدام از کسانی که در این مهمانی حاضر شده بودند مبالغ چند ده هزار تومانی به عنوان ورودیه اخذ کرده بودند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: به دنبال اعلام گزارش برپایی این مهمانی خاص، همکاران پلیس زن ما وارد عمل شدند و پس از حضور در محل برگزاری این مهمانی، گزارش‌های رسیده مبنی بر غیرقانونی بودن این مهمانی را تایید کردند که با توجه به این موضوع، همکاران ما سریعا وارد عمل شده و برگزار کنندگان آن را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه محل برگزاری این جشن، علی‌رغم دارا بودن مجوز رسمی و قانونی، اقدام به برگزاری این جشن خاص کرده بود، اضافه کرد: متاسفانه توجیه برگزار کنندگان این مهمانی این بود که چون مجلس زنانه است مجازند هر کاری را در آن انجام دهند در حالی که بر اساس شرع و قانون، برگزاری مهمانی‌ها و مجالسی که به عفاف جامعه خدشه وارد کنند غیرقانونی است.

خانچرلی با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای برگزارکنندگان این مهمانی خاص زنانه افزود: پس از ورود پلیس به موضوع، این محل با حکم قضایی پلمب شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: متاسفانه برگزارکنندگان این مهمانی زنانه خاص، تحت عنوان دورهمی از افراد معلوم الحال در این مجلس دعوت به عمل آورده بودند و همین امر باعث شد تا پلیس بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی خود وارد عمل شود.

وی گفت: پلیس به هیچ عنوان مخالف شادی و برگزاری مجالس شاد مردم نیست و حتی از برگزرای مراسم جشن و شادی مطابق با عرف و شرع نیز حراست می‌کند ولی قطعاً با مجالسی که به دنبال ترویج فساد باشند برخورد خواهد کرد.

به گفته خانچرلی پیش از این نیز چند بازیگر در یک مهمانی غیرمعمول که به بهانه جشن تولد برگزار شده بود، اقدام به برگزاری جشن و مراسم غیرمتعارف کرده بودند که منجر به دخالت پلیس شد. برای پیگیری اخبار به تلگرام پندار رفته و عضو شوید (با کلیک)

شبکه‌های اجتماعی با نیماافشارنادری
در این مطلب:

Join the Conversation

-- --
پارتی زنانه در تهران
دستگیری برگزارکنندگان «میهمانی زنانه خاص، با حضور زنان معلوم‌الحال»
هشدار دوستانه به دانش آموزان دختری که نماز می خوانند!
کوچه بن بست، اثر بابک بیات، نوازندگی بامداد بیات
ویدئوی دیده نشده‌ای از تهران قدیم دهه ۴۰
حسن معجونی، گفتگویی درباره گروه تئاتر لیو
کارتونی درباره دونالد ترامپ

تازه‌ها

خبرهای مهم

خبرهای داغ

تازه‌ها