ooo

احسان علیخانی: به شهرام آذر (سندی) احترام بگذارید

بر اساس اخبار منتشره، مجری سیما، خواننده لس‌آنجلسی را متخصص معرفی کرده است.

احسان علیخانی در اجرای اخیر خود، به اشتباه از مردم خواست تا به نظرات یک چهره لس آنجلسی و همکار شبکه‌های ماهواره‌ای معاند احترام بگذارند! روزنامه کیهان: احسان علیخانی در اجرای اخیر خود، به اشتباه از مردم خواست تا به نظرات یک چهره لس آنجلسی و همکار شبکه‌های ماهواره‌ای معاند احترام بگذارند!

فردانیوز نوشته است که وی در جریان اجرای برنامه دوشنبه شب «سه ستاره» با اشاره به صحبت‌های یک چهره ماهواره‌ای که صدای محسن چاوشی را ساختگی دانسته بود، خطاب به علاقه‌مندان این خواننده اظهار داشت: «خوب است که نقدپذیر باشیم؛ یک نفر آن سر دنیا نقدی به این مسئله دارد، به هرحال بزرگ‌تر است و در این حوزه تخصص دارد و این مسئله را بیان می‌کند، باید به او هم احترام بگذاریم و نظرش را محترم بشماریم.»

فردا از قول روزنامه کیهان می‌نویسد مقصود احسان علیخانی از فردی که او را بزرگ‌تر و متخصص نامیده، یک خواننده […] لس آنجلسی است که کاری جز تولید و انتشار ترانه‌های مبتذل نکرده است.

مجریان صدا و سیما گاه بدون اشراف بر موضوعات تخصصی، اجازه صدور حکم در حوزه‌های مختلف را به خود می‌دهند. در حالی که به اقتضای سرمایه‌گذاری عظیمی که دشمنان انقلاب و کشور در فضای رسانه‌ای جهانی دارند، مسئولیت «اجرا» نیازمند افزایش دانش سیاسی و قدرت تحلیل مجری رسانه‌ ملی است، علاوه بر همه اینها تعیین چارچوب‌های منطقی و منطبق بر معیارهای فرهنگی نظام جمهوری اسلامی برای مجری و التزام او به پرهیز از اعمال علایق و برداشت‌های شخصی می‌تواند از چنین اشتباهاتی جلوگیری کند.
کلمات کلیدی: احسان علیخانی ، خواننده لس آنجلسی ، متخصص ، محسن چاوشی

شبکه جم
در این مطلب:

Join the Conversation

-- --
انتخابات ۹۶ | سوالات تند روزنامه کیهان، از محمود احمدی نژاد
گفتگوی شبکه من و تو
جنجال گفتگوی شبکه من و تو با نماینده زن قزوین در مجلس
اسپانسر مرتبط سریال شهرزاد و کنسرت شهرام شب‌پره | ماجرا چیست؟
علیرضا استیج
شعری که علیرضا، برنده استیج، در فینال خواند
انتقاد تند کیهان از اکران فیلم فروشنده در اسرائیل
حرف‌های تازه سلماز درباره ‘مسائل جنسی عامل تعیین کننده برای ماندن در استیج!’

تازه‌ها

خبرهای مهم

خبرهای داغ

تازه‌ها