دستگیری سرشاخه اصلی بزرگترین شرکت هرمی

سردار عباسعلی محمدیان در جمع خبرنگاران گفت: این شرکت با سوء استفاده از نام شرکت گلدن گرین فارکس که یک شرکت انگلیسی است و در زمینه تبادل سرمایه ارزی فعالیت می کند توانست پول هنگفتی را به جیب بزند .سردار محمدیان افزود: براساس تحقیقات اولیه تاکنون مشخص شده است که بیش از ۱۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کردند .

وی با اشاره به اینکه تاکنون صد شاکی به پلیس مراجعه کرده اند گفت : مطمئناً این کلاهبرداری بسیار گسترده تر است و چندین هزار نفر را در برگرفته است.

سردار محمدیان گفت: کف سرمایه گذاری در این شرکت باصطلاح تبادل سرمایه ارزی از ۵۰ میلیون تومان شروع و تا چندین میلیارد تومان گزارش شده است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما که آیا امکان بازگرداندن سرمایه ها به مالباختگان فراهم می شود؟ گفت : بر اساس شواهد و قرائن و با توجه به اینکه کلاهبرداران این شرکت هرمی سرمایه ها را تبدیل و یا به انحای دیگر سرمایه گذاری کرده اند امکان بازگشت پول های کلاهبرداری شده ممکن نیست .
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: تحقیقات پلیس درباره این کلاهبرداری گسترده که فعلاً شاکیانی در تهران و سه استان دیگر کشور دارد همچنان ادامه دارد و چنانچه مالباختگانی مورد سوء استفاده این شرکت هرمی قرار گرفته اند می توانند به پلیس آگاهی در تهران و شهرستان ها برای ارائه شکایت مراجعه کنند.
ولنتاین در تهران
سایت آمازون، تحریم ایران
در این مطلب:

Join the Conversation

-- --
وضعیت ناجور شوش در تهران
فیلمی که جعفرپناهی از اوضاع نابسامان شوش در تهران منتشر کرد
خانه تاریخی« سپهبد امیر احمدی» به مزایده گذاشته شد
فارکس
دستگیری سرشاخه اصلی بزرگترین شرکت هرمی
رقص و ورزش در پارک نیاوران تهران
فیلم رقص و ورزش دسته‌جمعی در پارک نیاوران تهران
ترامپ سوخته و بنزین
سلفی با «ترامپِ سوخته»
خودرو جدید پلیس کیا سراتو
خودروی جدید پلیس تهران

تازه‌ها

خبرهای مهم

خبرهای داغ