فروش اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۶ توسط ایران خودرو

فروش پژو ۲۰۶ شرایط تازه‌ای پیدا کرده است که خرید آن را آسان‌تر می‌کند. اگر قصد خرید پژوی ۲۰۶ تیپ ۲ داشته باشید که مدل آن هم ۹۶ باشد. لازم است که در ابتدا حداقل ۱۶ میلیون و پانصد هزار تومان به کارخانه ایران‌خودرو بپردازید....

707 0
707 0

فروش پژو ۲۰۶ شرایط تازهای پیدا کرده است که خرید آن را آسانتر میکند.

اگر قصد خرید پژوی ۲۰۶ تیپ ۲ داشته باشید که مدل آن هم ۹۶ باشد. لازم است که در ابتدا حداقل ۱۶ میلیون و پانصد هزار تومان به کارخانه ایرانخودرو بپردازید. تا بتوانید بعد از ۳۰ روز، آن خودرو را تحویل بگیرید (البته معمولا ایرانخودرو دارای تاخیر است)، سپس میتوانید با پرداخت ۱۲ تا ۲۴ ماه اقساط، خودروی خود را دریافت کنید.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۶

قیمت کارخانه پژو ۲۰۶ تیپ ۲ سال ۹۶ ۲۸ میلیون و ۹۹ هزار تومان است و قیمت نهایی فروش از این طریق، ۳۲ میلیون و ششصد و هفتاد و سه هزار تومان تمام میشود.

فروش اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با مدل ۹۶ از دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ آغاز میشود و اگر ایرانخودرو خوش قول باشد، ۱۳ بهمن، مصادف با دهه فجر امسال، عرضه خودروها آغاز میشوند.

در این سیستم، مشتریان میتوانند خودشان میزان اقساط را تعیین کنند. به طور کلی، حدودا اگر ۲۱ میلیون تومان پرداخت اولیه باشد، برای نمونه ۱۲ میلیون تومان باقی میماند که هر ماه ۱ میلیون تومان پرداخت اقساطی، منجر به تسویه کامل در یک سال میشود و اگر ۲۴ ماهه بخواهید رقم را باز گردانید، چیزی بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان لازم است بپردازید.

In this article

Join the Conversation