ooo

عقیم‌سازی کارتن‌خواب‌ها! پیشنهاد سیما حق‌شناس

سیما حق شناس همسر بزرگمهر حسین پور

سیما حقشناس، که خبرگزاریها به عنوان همسر بزرگمهر حسینپور معرفیاش کردهاند در واکنش به قبرخوابی که از دیروز در صدر اخبار اجتماعی ایران است و از اصغر فرهادی تا رئیسجمهور حسن روحانی درباره آن اظهار نظر کردهاند نوشته که خواهان عقیمسازی این کارتنخوابهاست.

سیما حق شناس مینویسد نمیشه که اینا تولید مثل کنند و بعد دولت با سرمایه مردم تولیدات اینا رو سیر کنه… تنها راه حل واقعی کنترل کردن جمعیت کارتنخوابها و حاشیهنشینها، عقیم کردن اجباریه… گرچه مغزهایی که کار نمیکنه برای عقیمکردن سگ و گربه هم احساساتی میشن چون عادت دارد فقط به حقوق موجودی که یا توانایی درک حقوقشون رو نداره و یا شعورش رو نداره فکر کنند، اما نمیتونند به اون حقوق اون بچهای فکر کنند که تو این قبرها به دنیا میاد و حق داره تو این وضعیت متولد نشه…

سیما حق شناس همچنین نوشته که کامنتها را بسته. مینویسد زیر پستهای قبلی در همین مورد کامنت میذارد دایرکت میدن، واقعا اینا سالمن؟ من موافقم عاشقان کامنت هم عقیم شن، تا ژن عاشقان کامنت دادن منقرض بشه. این بستن کامنت رو تازه یاد گرفتم. چه کیفی میده.. سکوت و لایکای کسانی که حرف هم رو میفهمید.

درخواست پاک کردن صورت مساله به شیوه سیما حقشناس، راه حلی غیراخلاقی به نظر میرسد که با دید اجتماعی و طبقاتی از بالا روی فقرا پیشنهاد اعمال آن مطرح شده است. سیما حقشناس، همچنین علاوه بر اینها به عقیمکنندگان حیوانات مختلف هم تاخته است و مخالفان آن را «بیشعور» خطاب کرده است.

خبرگزاری فارس از او به عنوان همسر بزرگمهر حسینپور، کارتونیست نشریات نزدیک به اصلاحطلبان از جمله مهرنامه، تجربه و چلچراغ یاد میکند.

پریناز ایزدیار
در این مطلب:

Join the Conversation

10 comments

 1.    پاسخ دادن

  انقده احساساتی نباشین …. اه…منم موافق عقیم سازی هستم…. وقتی اینا نمیتونن خودشون رو کنترل کنن چطوری میخوان فرزندشون رو تربیت کنن…بعدم نمیشه که همش از پول امثال ما خرج زندگیشون رو بدن

 2.    پاسخ دادن

  خانم حق شناس بیهوده شادمان نباش که بی خانمان نیستی، هیچکس در درون نظام سرمایه داری مصون نیست. حتی میلیاردرها ممکن است بی خانمان شوند. اگر در درون جامعه هیچ میلیاردری را نمی شناسی که کارتن خواب شده باشد. در درون کتاب “مهاجران” نوشتهٔ هوارد فاست، نویسنده سرشناس آمریکایی داستان چنین فردی به زیبایی تمام به تصویر کشیده شده است. پس زیادی به خودت نناز و خود را فرادست و تصمیم گیرنده مپندار.

 3.    پاسخ دادن

  هیتلر هم همین طرز فکر رو داشت!!!

 4.    پاسخ دادن

  اگر خود کارتن خوابها نخواهند عقیم شوند چه می شود؟ با زور و غل و زنجیر به اطاق عمل می کشندشان؟ با همان مشت و لگدهایی که دیروز از گورهایشان بیرون ریختند تا صورت مسئله پاک شود؟ پس از کارتن خوابها نوبت چه اقشاری برای به‌نژادی خواهد بود؟ سیاستی که نازی ها با معلولین و “نژادهای دون” اعمال کردند. خانم حق‌شناس از بین بردن فقر را با از بین بردن فقرا قاطی کرده اند، یا شاید فقط قلب لطیفشان تحمل دیدن گورخوابها را ندارد و آرزو دارد اینها فوراً از منظر ایشان ناپدید شوند یا تبدیل به باربی شوند.

 5.    پاسخ دادن

  خانم حق شناس! بهتر نیست شما و امثال شما رو عقیم کنند تا جامعه از وجود نحس شما روشنفکرنماها در آینده تهی بشه که دیگه دلتون به حال هزینه های احتمالی دولت تدبیر!!!!!! نسوزه و دیگه قشر مستضعف و منکوب شده زیر پای لاشخورهای نجومی بگیر و نزول خواران و مرفهین معلوم الحال رو تولیدات! ننامید و توهین نکنید؟؟؟

 6.    پاسخ دادن

  مگر ایشون کی هستن که باید استاتوسش به عنوان خبر رسانه ای بشه؟
  همسر یک کاریکاتوریست که نشد اعتبار. وگرنه شما باید حرف هر کسی رو رسانه ای کنید.
  البته انقدر خنده داره که نمیشه جدیش گرفت. چون ترامپ هم همین رویکرد رو به مردم خاورمیانه داره. منتها نمیگه عقیم بشن. اما از موضع انسان به حیوان نگاه میکنه. خب طبیعتا ایشون نباید بدش بیاد یکی مثل ترامپ بین مردم خاورمیانه و حیوانات فرقی قائل نیست.

 7.    پاسخ دادن

  بزرگمهر حسین پور و سیما حق شناس ، ایست !!!..
  در ابتدا میبایست بر تو ( سیما حق شناس ، همسر بزرگمهر) فرمان ایست داد!!!
  و چه بدا ، چه بدااااا به حال جامعه ای که بخواهد نطفه ای از بطن تو برآمده را در خویش گیرد! نطفه ای که از بطن انسانی به این سطح ، سطح اندیش نه ! واژه ی سبکی است برای وصف تو ، انسان پلشت اندیشی همچو تو ، بر آید چگونه میتواند از هیولای کثیف اندیشه ات بتر باشد ؟؟؟؟!!!! یا نطفه ای که از آن پشتی ( همسرت بزرگمهر حسن پور) به بطن تو انسان پلشت اندیش نهاده شده است ، که اینچنین سخیف و پلشت همچو خودت میاندیشد ، چگونه میتواند از هیولای کثیف اندیشه ی شما دوتن بتر باشد ؟؟؟؟!!! مگر نه اینکه میاندیشید گور خواب ، گور خواب میزاید ؟؟؟؟؟؟!!!!
  من در کنار و همراه با صدای اون دسته از ملت ایران که اندیشه ی شما دو تن پلشت اندیش را سخیف و محکوم میدانند فریاد خواهیم زد که : ایست !
  بزرگمهر حسین پور و همسر او ( سیما حق شناس و یا هر نام دیگری ) !!!…
  و شرم بر شما باد !

  1.    پاسخ دادن

   کاش شما هم فرزند یک زن معتاد کارتن خواب میبودی و از زندگی به اون قشنگی لذت میبردی و برای مخالفان عقیم سازی مادرت کارت تشکر و قدردانی میفرستادی

  2.    پاسخ دادن

   فروغ جان خودتو ناراحت نکن همین که تو خوبی کافیه!

 8.    پاسخ دادن

  […] متن پیشنهاد عقیم‌سازی سیما حق‌شناس را بخوانید. متن پیشنهاد فرمان ایست به نسل کارتن‌خواب‌ها توسط بزرگمهر حسین‌پور را بخوانید. […]

-- --
بزرگمهر حسین‌پور
عذرخواهی به سبک بزرگمهر حسین‌پور
عقیم سازی
چرا حامیان حیوانات می‌توانند معترض به بزرگمهر حسین‌پور باشند؟
بزرگمهر حسین‌پور
بزرگمهر حسین‌پور هم خواستار عقیم‌سازی کارتن‌خواب‌ها شد
سیما حق شناس همسر بزرگمهر حسین پور
عقیم‌سازی کارتن‌خواب‌ها! پیشنهاد سیما حق‌شناس
کوچه بن بست، اثر بابک بیات، نوازندگی بامداد بیات
ویدئوی دیده نشده‌ای از تهران قدیم دهه ۴۰

تازه‌ها

خبرهای مهم

خبرهای داغ

تازه‌ها