ooo

رامبد جوان ممنوع السلفی شد!

رامبد جوان ممنوع‌السلفی شد

حضور رامبد جوان در دانشگاه کردستان با حواشی همراه بود که منجر به واکنش او نیز شد.

رامبد جوان دیروز (دوم آذر ماه) در قالب برنامه «نگاه فلسفی به طنز» در جمع دانشجویان دانشگاه کردستان حضور یافت و با استقبال آنها مواجه شد. این مراسم با هدف پرسش و پاسخ دانشجویان از رامبد جوان برگزار شد که او نیز با زبانی آمیخته به طنز به سوالات مختلف دانشجویان درباره برنامه «خندوانه» پاسخ داد.

حضور رامبد جوان در دانشگاه کردستان با حاشیه‌هایی همراه بود؛ به پیشنهاد یکی از دانشجویان از رامبد جوان خواسته شد تا با دانشجویان عکس سلفی بگیرد، اما این اقدام با برخورد عوامل دانشگاه مواجه شد؛ در ادامه مراسم گوشی‌ها را از دانشجویان گرفتند و از آنها خواستند تا برای گرفتن عکس با رامبد جوان به بیرون از سالن بروند که این اقدام با اعتراض برخی از دانشجویان روبرو شد.

این بازیگر نیز ضمن انتقاد از این برخورد، اظهار کرد: روحیه جوانانه و غیرجوانانه با هم متفاوت است و متاسفانه روحیه جوانی در بین مدیران وجود ندارد و موجب چنین برخوردهایی می‌شود. وی پس از این اتفاق برنامه را خاتمه داد و سالن را ترک کرد.

این برنامه با استقبال پرشور دانشجویان مواجه شده بود، به طوری که بسیاری از آنها جایی برای نشستن نداشتند و ایستاده برنامه را نظاره‌گر بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

اشتون کوچر دو سال در خانه مردم زندگی می‌کرد
در این مطلب:

Join the Conversation

-- --
عکس جدید سریال شهرزاد
سریال شهرزاد ۲ | آخرین خبرها از فصل دوم
رازهاي زندگی زناشویی رامبد جوان
ساره بیات
سلفی ساره بیات، بازیگر سینما با هوادارانش
عکسهای سلفی به وقت برف‌بازی
نگار جواهریان، رامبد جوان و مانی حقیقی
متلک نادر فتوره‌چی به نگار جواهریان، رامبد جوان و مانی حقیقی
عکس پاییزی الناز شاکردوست
سلفی پاییزی الناز شاکردوست

تازه‌ها

خبرهای مهم

خبرهای داغ

تازه‌ها