Press "Enter" to skip to content

شبکه جم یک سریال ایرانی دیگر رو کرد: صبح سرد

2

انگار تعداد تولیدات شبکه غیرمجاز ماهواره‌ای جم آن قدر زیاد است که دیگر ارزش خبری خود را از دست داده است. تازه‌ترین محصولی که برایش تبلیغ می‌شود، فیلم تلویزیونی «صبح سرد» است که تولید سال جاری است.

صبح سرد یک مینی سریال معمایی است که در ۶ قسمت ساخته خواهد شد. مدت زمان هر قسمت از این مجموعه ۴۵ دقیقه است. افرادی به نام آتیلا پاکنهاد، ماریا کریمی، بیتا دلسوزی، نادر گوهر خوانی، امیرحسین غفاری و آیسان نکویی از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه نقش آفرینی می‌کنند. به نظر می‌رسد بخش زیادی از آن‌ها دوبلورهای این شبکه یا بازیگرانی باشند که از ایران به این شبکه رفته‌اند و در سال گذشته، با جار و جنجال زیادی همراه بوده است.

همزمان خبر رسیده که به صورت قاچاق و غیرقانونی برخی از آثار این شبکه «معاند»، در سوپرمارکت‌هایی در تهران به فروش می‌رسند. بیشتر این محصولات، از کیفیتی نه چندان بالا برخوردارند.

  1. سانی سانی

    من نمیدونم این شبکه به قول شما معاند چرا داره یقشو برای تولید ملی و حمایت از تولید کننده ایرانی جر میده اخه؟ لیاقت ندارین وگرن همین شبکه میتونه با تبلیغات کالاهای ایرانی رو همه جای دنیا معرفی کنه و این اقتصاد مزخرف ورشکستتونو ب ی جایی برسونه خاک بر سرا

  2. شیرنر شیرنر

    من خیلی خوشحالم سریال صبح سرد فوق العاده بود ایرانی باید بااوتشکرکنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *