محصولات آرایشی بهداشتی، با پایه گیاهی و طبیعی

محصولات آرایشی و بهداشتی زیادی نیستند آن‌ها که پایه گیاهی و طبیعی دارند. این محصولات از عصاره‌ها یا روغن گیاه‌هایی مانند عصاره آووکادو، بابونه، گل مغربی، گل سرخ، چای سبز، جوانه گندم و… تهیه می‌شوند. با این پیش‌زمینه، شاید به این فکر افتاده باشید که...

883 2
883 2

محصولات آرایشی و بهداشتی زیادی نیستند آنها که پایه گیاهی و طبیعی دارند. این محصولات از عصارهها یا روغن گیاههایی مانند عصاره آووکادو، بابونه، گل مغربی، گل سرخ، چای سبز، جوانه گندم و… تهیه میشوند.

با این پیشزمینه، شاید به این فکر افتاده باشید که بوی نامطبوع آن را چه میکنند؟ اما کافیست بدانید که اصولا روغن ها و عصاره های گیاهی بوی مطبوعی ندارند؛ این تجربه رو حتما موقع استفاده از داروهای گیاهی داشتین و با بوی تند اون ها مواجه شدین.

سینره با منشاء گیاهی

عطرها و اسانس هایی که در محصولات مختلف و همینطور در محصولات آرایشیبهداشتی بکار برده می شن مضر هستند.  این اسانس ها باعث ایجاد حساسیت های پوستی، آلرژی، تغییر رنگ پوست و مشکلات زیاد دیگه ای میشوند.

بنابراین؛ میزان اسانسی که در محصولات سینره استفاده شده کمترین حد ممکن هست و برای همین در بعضی از محصولات ممکنه رایحه عصاره ها و روغن های گیاهی غلبه داشته باشد و اگر رایحه بابونه و گل مغربی و چای سبز رو با شدت ضررهای اسانس های آرایشی مقایسه کنین، حتما به این نتيجه می رسید که بابونه ميتواند خوشبو هم محسوب شود.ش

In this article

Join the Conversation

2 comments

  1. محصولات آرایشی بهداشتی، با پایه گیاهی و طبیعی

    […] محصولات آرایشی بهداشتی، با پایه گیاهی و طبیعی اولین بار در پندار پدیدار […]