ooo

این معلم با سیب نشان داد مسخره کردن بد است

در دوره‌ی مدرسه کاری که خیلی از دانش‌آموزان با دیگر همکلاسیان خود می‌کنند، مسخره کردن یک دیگر است و اگر تا به حال تلاش کرده باشید که در این مورد توضیح بدهید مطمئناً فکرتان هم به سیب نمی‌رسید. اما سیب دقیقاً همان چیزی ست که معلم بیرمنگامی اخیراً برای توضیح این مسئله از آن استفاده کرد.
روزی داتون به مدرسه‌ای سر زده بود تا به دانش‌آموزان آنجا مایندفولنس را بیاموزد. پس از آن در صفحه‌ی فیس‌بوک خود پستی را به‌اشتراک گذاشت که در آن نوشت که اخیراً درسی را درمورد مسخره کردن به دانش‌آموزان آموخته است.
این پست در شبکه‌های اجتماعی بسیار محبوب شد و این روزها یکی از موضوع‌های داغ در مجالس آنلاین است.

اما او چجوری با سیب در مورد مسخره کردن درس داد؟ خوب او با 2 تا سیب این کار را می کند. معلم شروع می‌کند از یکی از سیب‌ها تعریف و تمجید کردن و بچه‌ها را تشویق کرد به این کار و سپس با سیب دیگر شروع کرد به بدرفتاری کردن و تحقیر کردن و بچه‌ها را نیز تشویق به این کار کرد. برخی از شاگرادن گیج بودند و برخی دیگر در این آزمایش شرکت داشتند. معلم آن سیب را به زمین می‌کوبید و تحقیر می‌کرد. سپس معلم دو سیب را کنار هم قرار داد و گفت که آیا فرقی در آنها می‌بینند و بچه‌ها گفتند «نه». معلم آن دو سیب را نصف می‌کند و آنگاه درون سیب‌ها را به بچه‌ها نشان می‌دهد همین‌که بچه‌ها درون سیب را می‌بینند متوجه می‌شوند که رفتارها و حرف‌هایمان تا چه اندازه می‌تواند در درون فردی تاثیر داشته باشد بی‌آنکه از روی ظاهر بتوان تشخیص داد.

با عضویت در تلگرام، از قافله خبر در نوروز ۹۶ عقب نمانید. https://telegram.me/pendarnews
با عضویت در تلگرام، از قافله خبر در نوروز ۹۶ عقب نمانید. https://telegram.me/pendarnews
با عضویت در تلگرام، از قافله خبر در نوروز ۹۶ عقب نمانید. https://telegram.me/pendarnews

در این مطلب:

Join the Conversation

-- --
کوچه بن بست، اثر بابک بیات، نوازندگی بامداد بیات
ویدئوی دیده نشده‌ای از تهران قدیم دهه ۴۰
حسن معجونی، گفتگویی درباره گروه تئاتر لیو
کارتونی درباره دونالد ترامپ
خانه لاکچری و لوکس شمس الواعظین روزنامه نگار
آنونس فیلم سلکشن یک رویا، نهنگ عنبر ۲

تازه‌ها

خبرهای مهم

خبرهای داغ

تازه‌ها