ooo

یک راز زیبایی مو: هر روز موهایتان را با شامپو نشورید!

موی سرتان کثیف است؟ مهم نیست! در این چند سالِ اخیر در میان متخصصین زیبایی استفاده نکردن زیاد از شامپو بسیار رایج شده است، و حتا سلبریتی‌های مشهور چون کیم کارداشیان، ادل، و جنیفر انیستون موهایشان را هر روز نمی‌شورند، و همگی موهای براق و خوش حالتی هم دارند. اما آیا می‌دانید راز این درخشش و خوش حالتی مو چیست؟ خوب این سلبریتی‌ها هر روز موهایشان را با شامپو نمی‌شورند، که این یک انتخاب کاملاً شخصی ست، و مهم تر از همه نتیجه‌ی آن این است که برای بعضی‌ها بسیار خوشایند و برای برخی‌ها ناخوشایند است، اما همه‌ی این‌ها بستگی به نوع موی شما دارد.

چون من موهای چربی دارم اگر یک روز موهایم را نشورم، چرب می‌شود، مجبورم هر روز موهایم را با شامپو بشورم … اما بعد از اینکه فهمیدم این سلبریتی‌ها نیز موهایشان را هر روز نمی‌شورند، تصمیم گرفتم من هم هر روز موهایم را با شامپو نشورم. باورتان نمی‌شود از وقتی که گذاشتم موهایم چرب باشد، درخشش موهایم بیشتر از قبل شده است. مشکل اینجا بود که من هر روز از شامپو استفاده می‌کردم و همین باعث کدر شدن موهایم شده بود.

کارداشیان هم برای اینکه موهای درخشانی داشته باشد هر روز از شامپو استفاده نمی کند، چون شامپو باعث کاهش روغن طبیعی مو می‌شود و از درخشش مو کم می‌کند.

این کاملا روشن است: شما موهایتان را می‌شویید، و چربی‌های موهایتان را از بین می‌برید. سپس سریع نرم‌کننده به موهایتان می‌زنید تا دوباره چربی موی تان برگردد. برای همین است که بسیاری از متخصصین زیبایی توصیه می‌کنند که برای شستوشوی روزانه‌ی مو از شامپو استفاده نکنید.

این مطلب با پشتیبانی شرکت سینره، محصولات آرایشی بهداشتی این‌لِی منتشر شده است.

برای اطلاع یافتن از مطالب بیشتر در مورد سلامت و زیبایی می‌توانید عضو کانال تلگرامی تندرستی شوید.

برای اطلاع‌ یافتن از مطالب بعدی، عضو کانال تلگرامی پندار شوید. برای عضویت در تلگرام پندار، لازم است تلگرام خود را روی گوشی به روز کرده باشید . سپس به این آدرس رفته و عضو کانال تلگرام شوید
فیلم خانه دختر
در این مطلب:

Join the Conversation

-- --
الهام عرب
الهام عرب، آرایش در سه مرحله
مدلینگ سارا منجزی پور با لوازم آرایش
لوازم آرایش مریم اوزرلی، بازیگر خرم‌سلطان رسید!
نکات آرایش خوب و مهارت آرایش فوت و فن‌هایی دارد که بهتر است خانم‌ها بدانند
چطور لب‌هایتان را آرایش کنید تا حجیم‌تر به نظر برسند؟
مراقبت از ناخن در خانه
راه‌حل‌هایی برای مراقبت از ناخن‌ها در خانه

تازه‌ها

خبرهای مهم

خبرهای داغ

تازه‌ها